"Nákup PHM je pro firmy s rozsáhlým vozovým parkem zásadní otázkou nákladů na provoz, tj.rentability podnikání"

Více ...


Provozujeme B2B webovou aplikaci eAukce

 Reverse Auction Factory

Vytvořili jsme webovou službu pro provoz B2B aplikace k zadávání průmyslových veřejných zakázek, kde mohou uživatelé zveřejnit své požadavky za účelem získání nejlepší ceny za požadované produkty, což znamená, že si mohou vybrat nejnižší cenu, nebo to, co považují, že by bylo pro ně nejlepší řešení.
Platforma eAukce umožňuje zadávat do systému všechny druhy reverzních aukcí. Veřejné, kterých se mohou zúčastnit všichni uživatelé a nabídky i poptávky jsou veřejně předkládanou informací. Uzavřené, do kterých se přihlašují registrovaní účastníci z obou stran. Informace o eAukci je veřejná, ale její výsledky i nabídky jsou dostupné pouze registrovaným účastníkům. Pro zvané je aukce určená přísně soukromě vybraným účastníkům. Její zadání, termín ani výsledky nejsou veřejně předkládány.

pokud máte zájem o eAukci, neváhejte se s námi spojit

Lepší, než dobré reference a doporučení jiných, je vlastní zkušenost. Proto je určitě dobré, aby si firma vyzkoušela, jestli jí implementace e-aukčního softwaru vyhovuje nebo ne. Pří výběru e-aukčního software je rozhodně důležité zohlednit kvalitu uživatelské podpory, která je k systému běžně poskytována. Nákupci a administrátoři e-aukcí by měli mít možnost v případě potřeby nastavování e-aukcí konzultovat s odborníky.

PŘIPRAVUJEME ...